Koktajl owocowo-warzywny
Utworzono dnia 15.10.2023
Podczas tygodnia z jesiennymi kolorami w oddziale przedszkolnym postanowiliśmy przygotować koktajle owocowo-warzywne. Dzieci sprawnie podzieliły się obowiązkami i chętnie ze sobą współpracowały. Efektem była „bomba witaminowa”, czyli pożywny i zdrowy koktajl.
Na koniec przystąpiliśmy do degustacji. Było smakowicie!
Kinga Stefanowska
Koktajl owocowo-warzywny
Utworzono dnia 15.10.2023, 20:23

