Koncert kolęd i pastorałek
17 grudnia 2024 roku, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, w naszej szkole odbył się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Leszka Boliboka oraz Tadeusza Korthals.
Wysłuchaliśmy najpiękniejszych polskich oraz kaszubskich kolęd i pastorałek. Artyści zaprosili nas do aktywnego udziału w koncercie. Uczniowie z wielkim entuzjazmem grali na instrumentach i wspólnie z muzykami śpiewali kolędy.
Serdecznie dziękujemy za niezapomniane wrażenia artystyczne i wspólne celebrowanie przedświątecznego czasu.

