Koncert z okazji Majowych Świąt Narodowych
26 kwietnia 2024 roku, w ramach obchodów Majowych Świąt Narodowych, w naszej szkole odbył się koncert pt. „Witaj, Majowa Jutrzenko” w wykonaniu Leszka Boliboka- wieloletniego muzyka Teatru Muzycznego w Gdyni oraz Rafała Rompcy - lidera zespołu Fucus.
Wysłuchaliśmy wielu wspaniałych utworów patriotycznych pochodzących z różnych regionów Polski. Artyści zaprosili również uczniów do aktywnego udziału w koncercie. Dzieci z wielkim entuzjazmem uczestniczyły w rozmaitych zabawach rytmiczno-ruchowych.
Serdecznie dziękujemy za niezapomniane wrażenia artystyczne oraz niezwykłą lekcję muzyki i patriotyzmu.

