Kulinarny Dzień Chłopaka w oddziale przedszkolnym
Dziś obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Dziewczynki wcieliły się w rolę kucharek i wspólnie z chłopcami, przy użyciu urządzenia wielofunkcyjnego Thermomix, przygotowały pyszne, czekoladowe babeczki.
Nie zabrakło też kolorowanek oraz dobrej zabawy. Chłopcy otrzymali odznaki oraz prezenty jako wyjątkowy upominek z okazji ich święta.
To był dzień pełen kreatywności i słodkich, kulinarnych chwil.
Podczas zajęć wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości.
Kinga Stefanowska

