Laureaci Szkolnego Konkursu Czytelniczo-Fotograficznego „Z książką mi do twarzy”
Utworzono dnia 08.11.2024
8 listopada 2024 r. poznaliśmy laureatów Szkolnego Konkursu Czytelniczo-Fotograficznego „Z książką mi do twarzy”. Zostali nimi:
- Kacper Labuda (oddział przedszkolny)
- Dorota Labuda (klasa I)
- Nikodem Zaborowski (klasa I)
- Magdalena Pesta (klasa II)
- Bartosz Birna (klasa III)
- Marcin Labuda (klasa VI)
Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród odbyło się podczas szkolnych obchodów Narodowego Święta Niepodległości.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Laureaci Szkolnego Konkursu Czytelniczo-Fotograficznego „Z książką mi do twarzy”
Utworzono dnia 08.11.2024, 17:56

