Laureaci Szkolnego Konkursu Plastycznego „ŚWIĄTECZNA OZDOBA PROMUJĄCA SKO”
Dnia 22 grudnia 2023 roku poznaliśmy laureatów Szkolnego Konkursu Plastycznego „ŚWIĄTECZNA OZDOBA PROMUJĄCA SKO”. Zostali nimi:
I miejsce – Maja Dosz (oddział przedszkolny), Magdalena Pesta (klasa I), Bartosz Birna (klasa II)
II miejsce – Oliwia Wasielke (oddział przedszkolny), Amelia Voigt (klasa II), Aurelia Dorsz (klasa III)
III miejsce – Konrad Hinc (klasa II), Paulina Wasilka (klasa II)
Wyróżnienie – Paulina Voigt (klasa II), Agata Kreft (klasa III), Sandra Wasilka (klasa IV), Andrzej Kreft (klasa VII)
Serdecznie gratulujemy!!!

