Laureaci XXXI Powiatowego Konkursu Literacko-Plastycznego „Gwiazdka tuż, tuż…”
16 grudnia 2024 roku w Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie odbyła się uroczystość wręczenia nagród w ramach XXXI Powiatowego Konkursu Literacko-Plastycznego „Gwiazdka tuż, tuż…”.
Organizatorem konkursu był Starosta Wejherowski Marcin Kaczmarek oraz Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie.
Dwoje naszych uczniów znalazło się w gronie laureatów. Agata Zaborowska (klasa VII) zajęła III miejsce w kat. prace plastyczne - kartka klasy V-VIII, natomiast Wiktor Zaborowski (klasa VIII) został wyróżniony w kat. szopka klasy V-VIII.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

