Laureatki Konkursu Plastycznego „Razem dla Niepodległej”
Z przyjemnością informujemy, że dwie uczennice ze Szkoły Podstawowej im. Róży Zamoyskiej w Częstkowie znalazły się w gronie laureatów Konkursu Plastycznego „Razem dla Niepodległej” zorganizowanego przez Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Szemudzie.
Lena Socha (klasa I) zajęła II miejsce w kategorii klas I-III, a Amelia Voigt (klasa IV) - II miejsce w kategorii klas IV-VI.
Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 11 listopada 2025 r. podczas Gminnych Obchodów Narodowego Święta Niepodległości w Centrum Samorządowym w Szemudzie.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

