Mikołajki
6 grudnia, jak co roku, obchodziliśmy szkolne mikołajki. Jest to niewątpliwie jeden z najprzyjemniejszych dni w roku, wyczekiwany przez wszystkie dzieci, zarówno małe, jak i te duże. Uczniowie, nauczyciele i inni pracownicy szkoły mieli na sobie czerwone stroje lub mikołajowe akcesoria. Nie obyło się bez mikołajkowych upominków oraz zdjęć w okolicznościowej fotoramce.
Dla wszystkich był to dzień pełen radości i uśmiechów. Teraz z niecierpliwością oczekujemy nadejścia upragnionych Świąt Bożego Narodzenia.

