Z okazji mikołajek uczniowie klasy I otrzymali upominki. Zdobili też pierniki. Były tak pyszne, że szybko zniknęły.
Bernadeta Lesner
W tym tygodniu: 745
W poprzednim tygodniu: 771
W tym miesiącu: 3399
W poprzednim miesiącu: 8401
Wszystkich: 117107