Mikołajki w klasie V
Utworzono dnia 07.12.2024
6 grudnia 2024 roku uczniowie klasy V wspólnie z wychowawcą obchodzili mikołajki. Było dużo miłych słów, uśmiechów, życzliwości i zadowolenia z upominków od Świętego Mikołaja. Następnie w świątecznej atmosferze przystroiliśmy naszą żywą, klasową choinkę. To był piękny czas.
Alicja Toruńczak
Mikołajki w klasie V
Utworzono dnia 07.12.2024, 15:11

