Mikołajki w klasie VI
Utworzono dnia 07.12.2024
6 grudnia 2024 roku uczniowie klasy VI, zgodnie z tradycją, wspólnie z wychowawcą obchodzili mikołajki. Wszyscy wymieniali się prezentami, okazywali sobie serdeczność i jednocześnie wprowadzali świąteczny nastrój do klasy.
Aleksandra Szynszecka
Mikołajki w klasie VI
Utworzono dnia 07.12.2024, 15:46

