Mikołajkowo w klasie 2
Utworzono dnia 06.12.2023
6 grudnia był dniem pełnym niespodzianek. Z samego rana każde dziecko otrzymało list od Świętego Mikołaja oraz słodki upominek. Później, w ramach dalszego świętowania, uczniowie wspólnie z wychowawcą upiekli babeczki. Wszystkim sprawiło to wiele frajdy.
Judyta Burchacz
Mikołajkowo w klasie 2
Utworzono dnia 06.12.2023, 21:51

