Mikołajkowo w klasie III
Utworzono dnia 09.12.2024
6 grudnia w klasie III był dniem pełnym emocji. Z samego rana uczniowie wraz z wychowawcą podarowali sobie nawzajem przygotowane wcześniej prezenty.
Kiedy emocje opadły, rozmawialiśmy o ważnej postaci, jaką był św. Mikołaj – biskup.
Judyta Burchacz
Mikołajkowo w klasie III
Utworzono dnia 09.12.2024, 18:01

