Niech żyje bal, czyli zabawa karnawałowa w naszej szkole
14 lutego 2025 r., w ostatnim dniu zajęć edukacyjnych przed feriami zimowymi, tradycyjnie w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa dla dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniów klas I-III.
Muzyka, wspaniałe stroje i pięknie udekorowana sala zachęcały do wspólnej zabawy. Wychowawcy oraz uczennice z klasy VII i VIII przygotowali dla dzieci wiele atrakcji w postaci rozmaitych konkursów, zabaw i układów tanecznych. Wybrano również Królów i Królowe Balu.
Ach, cóż to był za bal! Ten dzień - pełen niezapomnianych wrażeń i radości - na długo pozostanie w pamięci uczniów.

