Obchody Dnia Chłopaka w klasie IV
Utworzono dnia 04.10.2023
Uczniowie klasy IV świętowali Dzień Chłopaka kilka razy. Dziewczyny obdarowały kolegów wzruszającymi życzeniami i uściskami. Chłopcy otrzymali również medale „Super Chłopaka” i słodkości od wychowawcy oraz niespodzianki od rodziców uczniów klasy IV. Jeden z uczniów przygotował nawet specjalną prezentację. To były bardzo miłe chwile, które chłopcy chcieliby spędzać codziennie.
Alicja Toruńczak
Obchody Dnia Chłopaka w klasie IV
Utworzono dnia 04.10.2023, 17:22

