Chłopcy z klasy V nie zapomnieli o swoich koleżankach. Z okazji Dnia Kobiet złożyli dziewczynkom życzenia i wręczyli słodkie upominki.
Aleksandra Szynszecka
W tym tygodniu: 719
W poprzednim tygodniu: 771
W tym miesiącu: 3373
W poprzednim miesiącu: 8401
Wszystkich: 117081