Obserwacja naturalnego środowiska życia roślin i zwierząt podczas lekcji przyrody
Utworzono dnia 04.10.2023
Dnia 3 października br. na lekcji przyrody uczniowie klasy IV wybrali się na edukacyjny spacer. Podczas wycieczki przypomnieli sobie zasady poruszania się po drogach. Celem wyjścia była obserwacja naturalnego środowiska życia roślin i zwierząt. Dzieci poznawały przyrodę, patrząc, słuchając i dotykając. Podziwiały poszczególne gatunki drzew, wyszukiwały różne rośliny. Udało im się zauważyć nawet te najmniejsze zwierzęta. To była bardzo ciekawa lekcja!
Aleksandra Szynszecka
Obserwacja naturalnego środowiska życia roślin i zwierząt podczas lekcji przyrody
Utworzono dnia 04.10.2023, 20:18

