Pamiętamy…
Utworzono dnia 29.01.2025
13 grudnia 2024 r., w 43. rocznicę wprowadzenia w Polsce stanu wojennego, uczniowie naszej szkoły, zapalając symboliczne świece, upamiętnili ofiary stanu wojennego.
Symboliczne świece zapalono w ramach kampanii Instytutu Pamięci Narodowej „Ofiarom stanu wojennego. Zapal Światło Wolności”, objętej Patronatem Honorowym Prezydenta RP Andrzeja Dudy.
Jacek Nowicki
„Ofiarom stanu wojennego. Zapal Światło Wolności”
Utworzono dnia 29.01.2025, 20:19

