Pieczemy pierniczki i składamy życzenia
Na lekcji edukacji polonistycznej rozmawialiśmy o tym, jak dzieci z Bullerbyn obchodzą Gwiazdkę. Zaczynają Święta od pieczenia pierniczków. My też tak zrobiliśmy. Pełni zapału i chęci podjęliśmy się upieczenia tych ,,zacnych ciasteczek”. Okazało się, że dało nam to dużo zadowolenia i radości. Bo przecież chodzi o to, a zwłaszcza w czasie przedświątecznym i bożonarodzeniowym, żebyśmy chcieli być razem i razem przeżywali radość, i umieli się tą radością dzielić z innymi.
Życzymy wszystkim pięknych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.
Klasa 3 z wychowawczynią

