Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Róży Zamoyskiej w Częstkowie

Pieczemy pierniczki i składamy życzenia

Utworzono dnia 17.12.2025

Na lekcji edukacji polonistycznej rozmawialiśmy o tym, jak dzieci z Bullerbyn obchodzą Gwiazdkę. Zaczynają Święta od pieczenia pierniczków. My też tak zrobiliśmy. Pełni zapału i chęci podjęliśmy się upieczenia tych ,,zacnych ciasteczek”. Okazało się, że dało nam to dużo zadowolenia i radości. Bo przecież chodzi o to, a zwłaszcza w czasie przedświątecznym i bożonarodzeniowym, żebyśmy chcieli być razem i razem przeżywali radość, i umieli się tą radością dzielić z innymi.

Życzymy wszystkim pięknych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia. 

Klasa 3 z wychowawczynią

Pieczemy pierniczki i składamy życzenia

Utworzono dnia 17.12.2025, 21:41

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2026
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 525

W poprzednim tygodniu: 771

W tym miesiącu: 3179

W poprzednim miesiącu: 8401

Wszystkich: 116887