Piknik klasy IV
Utworzono dnia 27.06.2023
Dnia 22 czerwca 2023 roku uczniowie klasy IV wraz z wychowawcą zorganizowali piknik w szkolnym minisadzie. Wszystkim spodobał się ten pomysł. Był to czas na rozmowę, wspomnienia z minionego roku oraz wspólne gry i zabawy.
Aleksandra Szynszecka
Piknik klasy IV
Utworzono dnia 27.06.2023, 17:43

