Podziękowanie za udział w zbiórce darów dla powodzian
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę darów dla zaprzyjaźnionej Gminy Bardo po przejściu wielkiej powodzi!
Dziękujemy Ochotniczej Straży Pożarnej w Częstkowie za zakup osuszacza powietrza oraz współpracę podczas organizacji zbiórki w naszej miejscowości.
Wczoraj wieczorem dary zostały przewiezione do Szemuda, skąd wyruszyły do Gminy Bardo. Dzisiaj transport dotarł do celu.
Dziękujemy za wrażliwość, chęć niesienia pomocy i zaangażowanie. Jesteśmy dumni, że razem udało nam się zdziałać tak wiele.
Mamy nadzieję, że dobro, które okazaliście, wróci do Was ze zdwojoną siłą!

