Przygotowania do Świąt Wielkanocnych w oddziale przedszkolnym
W oddziale przedszkolnym z radością przygotowywaliśmy się do Świąt Wielkanocnych! Dzieci miały okazję poznać tradycje i zwyczaje związane z tym wyjątkowym czasem. Dowiedziały się, czym jest święconka, co symbolizują pisanki i dlaczego w Wielkanoc szukamy zajączka.
W ramach zajęć plastycznych przedszkolaki samodzielnie wykonały kolorowe koszyczki z papieru, a następnie udały się z nimi do szkolnego ogrodu w poszukiwaniu wielkanocnego zajączka, który ukrył dla dzieci słodkie niespodzianki.
Był to czas pełen uśmiechu, radości i wspólnego odkrywania piękna wielkanocnych tradycji!
Ewa Naczk

