Pyszna i zdrowa bomba witaminowa w wykonaniu pierwszoklasistów
Dzisiaj nasi pierwszoklasiści, pod czujnym okiem wychowawcy, samodzielnie przygotowali pyszny sok marchewkowo-jabłkowy. Przed przystąpieniem do pracy dzieci zapoznały się z urządzeniem do robienia soku - sokowirówką, jego działaniem i utrwaliły sobie zasady bezpieczeństwa. Następnie kolejno podchodziły i samodzielnie wyciskały sok z marchwi i jabłek. W ten sposób powstała pyszna i zdrowa bomba witaminowa! Po skończonej pracy dzieci delektowały się wspaniałym smakiem własnoręcznie wykonanego soku.

