Rewia na lodzie pt. „Niezwykłe przygody Sindbada Żeglarza”
Dnia 10 października 2023 r. dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I-VI udali się do gdańskiej Hali Olivia na rewię na lodzie pt. „Niezwykłe przygody Sindbada Żeglarza”. Wspaniałe widowisko przeniosło wszystkich w magiczny świat „Baśni tysiąca i jednej nocy”. Inscenizacja zachwyciła bogactwem strojów, różnorodną scenografią i piękną muzyką, a bohaterowie niesamowitymi umiejętnościami łyżwiarskimi. Widok ogromnej publiczności również robił duże wrażenie. Przedstawienie bardzo się podobało, a ciepłe kurtki i czapki naprawdę się przydały.
Alicja Toruńczak

