Robimy zdrowe kanapki
Utworzono dnia 08.11.2024
8 listopada br. uczniowie z klasy VI na zajęciach z wychowawcą przygotowali zdrowe kanapki z przyniesionych do szkoły produktów. Wszystkie dzieci z zaangażowaniem dobierały składniki, aby każda wykonana kanapka wyglądała wyjątkowo. Uczniowie przekonali się, że zdrowe produkty mają niezwykle ważne walory odżywcze i dodatkowo dobrze smakują.
Aleksandra Szynszecka
Robimy zdrowe kanapki
Utworzono dnia 08.11.2024, 20:52

