Rozpoczęliśmy przygotowania do świąt Bożego Narodzenia
Drugi dzień adwentu, tj. 2 grudnia 2024 roku, był dla uczniów klasy III bardzo pracowity. Na początku wspólnie z wychowawcą i przy pomocy p. Kingi ozdobiliśmy świątecznie gazetkę na szkolnym korytarzu, aby mogła cieszyć oczy wszystkich, którzy korzystają z tego miejsca. Po wykonaniu pierwszego zadania zajęliśmy się dekorowaniem drzwi wejściowych do naszej sali. Umieściliśmy na nich makietę adwentową, która z każdym dniem przybliża nas do nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Każdego dnia adwentu czeka na uczniów jedno zadanie do wykonania oraz coś słodkiego dla wylosowanego ucznia.
Judyta Burchacz

