Sałatka jarzynowa w wykonaniu uczniów klasy VI
Utworzono dnia 17.11.2024
15 listopada br. uczniowie klasy VI wraz z wychowawcą wykonali sałatkę jarzynową. Dzieci z pełnym zaangażowaniem kroiły poszczególne składniki, wspólnie je mieszały, a następnie smakowały własnoręcznie wykonaną potrawę.
Podczas zajęć kulinarnych uczniowie ćwiczyli jednocześnie umiejętność pracy zespołowej oraz wzajemną pomoc.
Aleksandra Szynszecka
Sałatka jarzynowa w wykonaniu uczniów klasy VI
Utworzono dnia 17.11.2024, 13:35

