Dzisiaj odbył się pierwszy w tym roku szkolnym nasz słodki dzień. Podczas przerw międzylekcyjnych można było skosztować pysznych wypieków przygotowanych przez Radę Rodziców. Serdecznie dziękujemy!!!
W tym tygodniu: 648
W poprzednim tygodniu: 771
W tym miesiącu: 3302
W poprzednim miesiącu: 8401
Wszystkich: 117010