Słodki początek wiosny
Utworzono dnia 26.03.2025
Dzisiaj w naszej szkole świętowaliśmy słodki początek wiosny. Z tej okazji podczas przerw międzylekcyjnych można było skosztować wspaniałych wypieków przygotowanych przez rodziców.
Ciasta, babeczki, rogaliki, kolorowe galaretki i inne pyszności nie tylko świetnie wyglądały, ale również wspaniale smakowały.
Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za kolejny słodki dzień!
Słodki początek wiosny
Utworzono dnia 26.03.2025, 21:01

