Słodkie ostatki
Utworzono dnia 18.02.2026
17 lutego 2026 roku w naszej szkole obchodziliśmy „Słodkie ostatki”. Z tej okazji podczas przerw międzylekcyjnych można było skosztować wspaniałych wypieków przygotowanych przez rodziców. Wszyscy z apetytem zjadali pyszne cynamonki, babeczki, donuty i inne łakocie.
Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za kolejny słodki dzień!
Słodkie ostatki
Utworzono dnia 18.02.2026, 18:59

