Słodkie andrzejki!
Utworzono dnia 01.12.2025
28 listopada 2025 r. w naszej szkole odbył się kolejny słodki dzień. Tym razem Rada Rodziców zaprosiła nas na słodkie andrzejki. Podczas przerw międzylekcyjnych można było skosztować znakomitych wypieków, deserów i napojów przygotowanych przez rodziców.
Było pysznie! Serdecznie dziękujemy!
Słodkie andrzejki!
Utworzono dnia 01.12.2025, 17:06

