Spotkanie wigilijne w klasie 2 i 3
W ostatnim dniu przed zimową przerwą świąteczną uczniowie klasy 2 i 3 wraz z nauczycielką wspólnie zorganizowali klasowe wigilie. Ten dzień był pełen emocji, wrażeń i przemyśleń. Wspólnie zasiedliśmy do wigilijnego stołu i złożyliśmy sobie życzenia. Podzieliliśmy się opłatkiem, życząc sobie przede wszystkim dużo zdrowia, spokojnych i radosnych świąt w gronie najbliższych oraz wszystkiego, co najlepsze w nadchodzącym 2025 roku. Na koniec naszego spotkania wspólnie odśpiewaliśmy kolędy.
Judyta Burchacz

