Sprawozdanie z rozstrzygnięcia IV edycji Konkursu Rady Rodziców "Wpłaty na fundusz Rady Rodziców - kasa dla klasy"
Dnia 12.09.2025 r. został ogłoszony konkurs, którego celem było zgromadzenie jak największej sumy pieniężnej i przeznaczenie jej na fundusz Rady Rodziców przez poszczególne klasy (suma wpłat/liczba uczniów w klasie).
Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 09.04.2026 r.
Komisja konkursowa w składzie Jolanta Labuda, Kamila Jelińska, Edyta Wasielke, po zapoznaniu się z dokumentacją wpłat i przeliczeniu wyników, wyłoniła zwycięzcę, którym jest klasa III.
Nagrodę w wysokości 150 zł Rada Rodziców wręczy zwycięskiej klasie w uzgodnieniu z wychowawcą na cele klasowe.
Klasa I 150 zł /13 = 11,53 zł
Klasa II 150 zł /14 = 10,71 zł
Klasa III 300 zł /14 = 21,42 zł
Klasa IV 50 zł /9 = 5,55 zł
Klasa V 50 zł /7 = 7,14 zł
Klasa VI 100 zł /9 = 11,11 zł
Klasa VII 150 zł /12 = 12,50 zł
Klasa VIII
Przewodniczący: Jolanta Labuda
Z-ca przewodniczącego: Kamila Jelińska
Skarbnik: Edyta Wasielke

