Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Róży Zamoyskiej w Częstkowie

Szkolenie z zakresu pierwszej pomocy i użycia defibrylatora AED

Utworzono dnia 02.04.2024

Dnia 25 marca 2024 r. w naszej szkole odbyło się szkolenie z zakresu pierwszej pomocy i użycia defibrylatora AED. Uczestniczyli w nim uczniowie klas I-VIII oraz dzieci z oddziału przedszkolnego.

Szkolenie przeprowadzili wyjątkowi goście: Wójt Gminy Szemud Ryszard Kalkowski, Wiceprezes Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Motorowego Rafał Ziółkowski, Komendant Gminnego Związku OSP RP Paweł Milewczyk oraz druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Częstkowie na czele z Prezesem Sławomirem Nowickim.

Nasi uczniowie bardzo aktywnie uczestniczyli w szkoleniu. Chętnie odpowiadali na pytania i z wielkim zaangażowaniem wykonywali kolejne zadania. Wykazali się przy tym dużą wiedzą i umiejętnościami.

Podczas spotkania dokonano przekazania defibrylatora AED druhom Ochotniczej Straży Pożarnej w Częstkowie. Zamknięte w specjalnej kapsule urządzenie zostało umieszczone na zewnętrznej ścianie budynku remizy i będzie służyć wszystkim mieszkańcom, co z pewnością przyczyni się do podniesienia bezpieczeństwa.

Serdecznie dziękujemy za te niezwykle wartościowe zajęcia, dzięki którym nasi uczniowie zdobyli wiedzę na temat szybkiego i sprawnego udzielania pierwszej pomocy oraz umiejętność prawidłowego reagowania w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia.

Szkolenie z zakresu pierwszej pomocy i użycia defibrylatora AED

Utworzono dnia 02.04.2024, 11:24

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2026
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 689

W poprzednim tygodniu: 771

W tym miesiącu: 3343

W poprzednim miesiącu: 8401

Wszystkich: 117051