Szkolne obchody Narodowego Święta Niepodległości
8 listopada 2024 r. w Szkole Podstawowej im. Róży Zamoyskiej w Częstkowie obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości.
Uroczystość rozpoczęliśmy od wspólnego odśpiewania „Mazurka Dąbrowskiego” oraz szkolnego hymnu „Anioł Dobroci”. W ten sposób, jak co roku, włączyliśmy się do akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła do hymnu”.
Następnie obejrzeliśmy program artystyczny - montaż słowno-muzyczny upamiętniający 106. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, przygotowany przez uczniów klasy IV.
Aktywny udział w obchodach Narodowego Święta Niepodległości to wspaniała okazja do zaprezentowania naszej patriotycznej postawy oraz przywiązania do Ojczyzny, polskiej historii i tradycji.
#SzkołaDoHymnu

