Szkolne obchody Tygodnia Sportu w Gminie Szemud
W dniach 17-23 września 2023 roku obchodzimy Tydzień Sportu w Gminie Szemud. Z tej okazji w naszej szkole odbył się apel, podczas którego uczniowie klasy VII przedstawili korzyści wynikające z aktywności fizycznej. Ogłosiliśmy również konkurs plastyczny na plakat zachęcający do uprawiania sportu.
Przez cały tydzień, podczas zajęć wychowania fizycznego, uczniowie poznają mniej popularne formy aktywności fizycznej. Uczestniczą także w różnego rodzaju zabawach ruchowych oraz wewnątrzklasowych i międzyklasowych minizawodach.

