Szkolny Dzień Tabliczki Mnożenia
17 listopada 2023 r. odbędzie się Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Mając na uwadze, że tabliczki mnożenia nigdy za dużo, zorganizowaliśmy dzisiaj Szkolny Dzień Tabliczki Mnożenia.
W ramach tego święta przeprowadziliśmy konkurs o tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia. W finale rozegranym podczas szkolnego apelu wzięli udział uczniowie klas IV-VIII, którzy okazali się mistrzami w swoich oddziałach.
Szkolnymi Mistrzami Tabliczki Mnożenia zostali Aleksandra Damps (klasa VII) i Mikołaj Mielke (klasa VIII). Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Podczas apelu nagrodziliśmy również laureatów Szkolnego Konkursu Plastycznego „Dlaczego warto uprawiać sport?”. Zwycięzcą konkursu został Bartosz Birna (klasa II). Gratulujemy!!!

