Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Róży Zamoyskiej w Częstkowie

Teatrzyk kamishibai w wykonaniu uczniów klasy 4

Utworzono dnia 23.02.2024

Uczniowie klasy czwartej przygotowali przedstawienie baśni „Trzy świnki” z wykorzystaniem teatrzyku kamishibai. Nauczyli się czytać teksty, modulować głos, aby zainteresować małych słuchaczy. Była też lekka trema. Gośćmi na przedstawieniu była grupa przedszkolaków z opiekunem.

Historia trzech świnek była zabawna i pouczająca. Już niedługo kolejne przedstawienie.

Mariola Cyganek

Teatrzyk kamishibai w wykonaniu uczniów klasy 4

Utworzono dnia 23.02.2024, 22:37

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2026
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 722

W poprzednim tygodniu: 771

W tym miesiącu: 3376

W poprzednim miesiącu: 8401

Wszystkich: 117084