Trzecioklasiści hodują fasolę
Utworzono dnia 07.05.2025
Uczniowie klasy 3 na ostatnich zajęciach przyrodniczych założyli hodowlę fasoli. Zanim przystąpiliśmy do działania, przeprowadziliśmy pogadankę przypominającą, co jest potrzebne, aby roślinka dobrze rosła. Do przeprowadzenia doświadczenia potrzebne były: słoiczek, gaza, gumka recepturka, woda i - co najważniejsze - ziarenka fasoli. Teraz pozostało uczniom bacznie obserwować, jak fasolka kiełkuje i rośnie.
Judyta Burchacz
Trzecioklasiści hodują fasolę
Utworzono dnia 07.05.2025, 21:29

