Tydzień Bezpieczeństwa w Gminie Szemud
W dniach 2-6 października 2023 r. Szkoła Podstawowa w Częstkowie aktywnie uczestniczyła w Tygodniu Bezpieczeństwa w Gminie Szemud.
Pracownicy szkoły wzięli udział w powtarzanym co dwa lata szkoleniu z zakresu pierwszej pomocy. We wszystkich oddziałach organizowano rozmaite działania związane z tematyką bezpieczeństwa. Uczniowie przypominali sobie i utrwalali zasady ruchu drogowego, doskonalili swoje umiejętności w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Uczestniczyli w warsztatach i pogadankach, śpiewali piosenki, oglądali filmy edukacyjne i wykonywali prace plastyczne.

