Tydzień Bezpieczeństwa w oddziale przedszkolnym
Podczas Tygodnia Bezpieczeństwa w Gminie Szemud w naszym oddziale przedszkolnym powtórzyliśmy zagadnienia związane z ruchem drogowym. Ta tematyka bardzo zainteresowała dzieci i chętnie wypowiadały się, wskazywały, jakie działania należy poczynić w nieprzewidzianych sytuacjach. Utrwalone zostały zasady poprawnego przechodzenia przez jezdnię, znajomość znaków drogowych oraz numerów alarmowych niezbędnych w sytuacji zagrożenia. Pomocny okazał się także film edukacyjny. Bądźmy uważni na drodze i dbajmy o swoje bezpieczeństwo!
Kinga Stefanowska

