Udział w 31. Akcji „Sprzątanie świata - Polska"
Nasza szkoła, jak co roku, aktywnie włączyła się w Akcję „Sprzątanie świata – Polska”. Tegoroczna 31. edycja odbywa się pod hasłem „Na Straży Czystej Ziemi. Od 1994 roku”.
Uczniowie klasy V i III oraz dzieci z oddziału przedszkolnego wyruszyli na spacer po okolicy. W niebieskich rękawiczkach zapełniali worki ze śmieciami. Podczas sprzątania, w związku z obchodami Tygodnia Bezpieczeństwa w Gminie Szemud, przypomniano i utrwalono również podstawowe zasady ruchu drogowego oraz bezpiecznej drogi do i ze szkoły.
Przypominajmy o tym codziennie naszym dzieciom, gdyż bezpieczeństwa nigdy za wiele.
Alicja Toruńczak

