Udział w 6. edycji ogólnopolskiej akcji #SprzątamyDlaPolski
Szkoła Podstawowa w Częstkowie po raz kolejny wzięła udział w ogólnopolskiej akcji sprzątania terenów zielonych organizowanej przez Fundację Sprzątamy Dla Polski pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego.
W wydarzeniu #SprzątamyDlaPolski uczestniczyły wszystkie klasy i oddział przedszkolny wraz z opiekunami. Jak zawsze spisaliśmy się na medal! Wspólnymi siłami udało się posprzątać naszą małą ojczyznę – Częstkowo, usunąć odpady zalegające na poboczach dróg i w innych miejscach nieprzeznaczonych do ich składowania.
Pamiętajmy, aby codziennie dbać o środowisko i czystość otoczenia!

