Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 w oddziale przedszkolnym
20 czerwca 2024 roku jedenaścioro dzieci z oddziału przedszkolnego pożegnało swoich rówieśników, aby od września rozpocząć naukę w pierwszej klasie. Cała grupa wspólnie zatańczyła poloneza, a tuż po nim przekazała swoim kochanym rodzicom różyczki. Po występie dzieci zaprezentowały przygotowane wierszyki i podziękowania dla całej społeczności szkolnej. Na zakończenie wręczone zostały dyplomy ukończenia oddziału przedszkolnego i upominki, a w sali czekał poczęstunek przygotowany przez rodziców.
Życzymy wszystkim szczęśliwych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!
Kinga Stefanowska

