Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Róży Zamoyskiej w Częstkowie

Wykład profilaktyczny „Cyberprzemoc - uzależnienie od nowych technologii. Wybrane zagrożenia w świecie dzieci i młodzieży”

Utworzono dnia 05.12.2023

Dnia 5 grudnia br. uczniowie klas IV-VIII uczestniczyli w wykładzie profilaktycznym „Cyberprzemoc - uzależnienie od nowych technologii. Wybrane zagrożenia w świecie dzieci i młodzieży”, który odbył się w Centrum Samorządowym w Szemudzie.

Wykład poprowadził dr Maciej Dębski - socjolog problemów społecznych, wykładowca akademicki, edukator społeczny, ekspert w realizacji badań naukowych, ekspert Najwyższej Izby Kontroli, Rzecznika Praw Obywatelskich, Fundator i Prezes Fundacji DBAM O MÓJ Z@SIĘG, autor/współautor publikacji na naukowych z zakresu problemów społecznych (bezdomność, przemoc w rodzinie, uzależnienia od substancji psychoaktywnych, uzależnienia behawioralne), autor/współautor dokumentów strategicznych, programów lokalnych, pomysłodawca ogólnopolskich badań z zakresu fonoholizmu i problemu cyberprzemocy zrealizowanych wśród 22.000 uczniów oraz 4.000 nauczycieli (źródło: https://dbamomojzasieg.pl/o-nas/).

Serdecznie dziękujemy Fundacji DBAM O MÓJ Z@SIĘG, Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Szemudzie oraz Wójtowi Gminy Szemud za bardzo ciekawe i wartościowe spotkanie.

Wykład profilaktyczny „Cyberprzemoc - uzależnienie od nowych technologii. Wybrane zagrożenia w świecie dzieci i młodzieży”

Utworzono dnia 05.12.2023, 20:27

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2026
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 757

W poprzednim tygodniu: 771

W tym miesiącu: 3411

W poprzednim miesiącu: 8401

Wszystkich: 117119