Walentynki w naszej szkole
Dzień św. Walentego, czyli popularne walentynki, wpisał się już na stałe w kalendarz naszych szkolnych wydarzeń. Tradycyjnie Zarząd Samorządu Uczniowskiego zorganizował pocztę walentynkową. Uczniowie przez kilka dni mogli wrzucać swoje kartki i życzenia do specjalnie przygotowanej skrzynki, a w walentynki trafiły one do adresatów. Zdumienie i radość były wyraźnie widoczne na twarzach obdarowanych. Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych. W oddziale przedszkolnym także znalazły się osoby obdarowane pięknymi laurkami.
To był dzień pełen uśmiechów, życzliwości i małych gestów, które mają wielką moc. Walentynki to nie tylko święto zakochanych, ale przede wszystkim okazja do okazania sympatii i przyjaźni. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.
Kinga Stefanowska

