Wielkanocne warsztaty decoupage w oddziale przedszkolnym
Spotkanie rozpoczęliśmy od zaprezentowania umiejętności aktorskich w przedstawieniu pt. „Witaj, Wiosno”. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem odegrały swoje role, a następnie zachwyciły wszystkich występem wokalno-tanecznym.
Po części artystycznej przeszliśmy do warsztatów plastycznych. Na początku uczestnicy poznali metodę decoupage oraz przygotowali się do pracy. Na twarzach dzieci i ich bliskich gościł entuzjazm – dla wielu była to pierwsza przygoda z tą techniką.
Podczas zajęć panowała miła i radosna atmosfera. Dzieci pięknie współpracowały w duetach ze swoimi najbliższymi, wykazując się kreatywnością i cierpliwością.
Powstały wyjątkowe, własnoręcznie wykonane prace, które z pewnością będą piękną pamiątką tego dnia. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!
Kinga Stefanowska

