Wielkanocny klimat w naszej szkole!
W naszej szkole można poczuć wyjątkową, wiosenną atmosferę. Zarówno na korytarzach, jak i przed budynkiem pojawiły się świąteczne dekoracje, które przygotowali nasi uczniowie i nauczyciele.
Na szkolnych gazetkach i parapetach królują kolorowe pisanki, własnoręcznie robione zajączki i żółte kurczaczki oraz wiosenne kwiaty. Z kolei przed wejściem witają nas piękne pisanki ozdobione kaszubskimi wzorami, przypominając wszystkim o nadchodzącym czasie radości i odpoczynku.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w upiększanie naszej wspólnej przestrzeni!

