Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Róży Zamoyskiej w Częstkowie

Wiosenne drzewko w wykonaniu uczniów klasy III

Utworzono dnia 31.03.2025

Na ostatnich zajęciach edukacji technicznej uczniowie klasy 3 wykonali wiosenne drzewko. Do wykonania tej pracy potrzebne były: papierowy kubeczek, kartka z bloku technicznego, klej, plastelina i nożyczki. Zarówno za oknem, jak i w naszej klasie zagościła już wyczekiwana wiosna.

Judyta Burchacz

Wiosenne drzewko w wykonaniu uczniów klasy III

Utworzono dnia 31.03.2025, 20:56

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2026
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 607

W poprzednim tygodniu: 771

W tym miesiącu: 3261

W poprzednim miesiącu: 8401

Wszystkich: 116969